Materac BOOGIE HILDING piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac BOOGIE HILDING piankowy

    Materac BOOGIE HILDING piankowy

    Materac Boogie to piankowy model z wkładem z pianki wysokoelastycznej, lateksu oraz FloFom. Dostępny w pokrowcu Tencel.

Nowy

Stan: Dostępny od ręki

2 989,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 989,00 zł

2 241,00 zł

Materac Boogie to piankowy model z wkładem z pianki wysokoelastycznej, lateksu oraz FloFom. Dostępny w pokrowcu Tencel.

Materac Boogie to jeden z najnowszych modeli piankowych w ofercie producenta Hilding. Materac ten sprawdzi się niemal w każdej sypialni. Budowa materaca dostosowana jest zarówno do osób o niewielkiej wadze, jak i o podwyższonej. Jest to twardy materac, którego podstawę stanowi pianki wysokoelastyczna zapewniająca stabilność i prawidłowe podparcie ciała. Stanowi doskonałą bazę dla warstw wierzchnich – sprężystego lateksu o właściwościach antybakteryjnych oraz innowacyjnej chłodzącej pianki FloFom doskonale regulującej temperaturę podczas snu. Materac Boogie to komfort i wygoda podczas codziennego odpoczynku. Dostępny jest w zdejmowanym pokrowcu Tencel, doskonale pochłaniającym wilgoć.

Pianka FloFom: pianka zapewniająca niebywały komfort podczas snu. Pozytywnie wpływa na regenerację organizmu. Wyróżnia się również właściwościami, które pozwalają na regulację temperatury podczas snu. Zapewni przyjemne ochłodzenie podczas ciepłych nocy.

Pianka wysokoelastyczna: wytrzymała, odporna i zapewniająca stabilne podparcie pianka wysokoelastyczna. Specjalne wyprofilowanie tworzy aż 7 stref twardości, dzięki którym ciężar ciała rozkłada się równomiernie na całej powierzchni. Przekłada się prawidłowe podparcie ciała przez całą noc, niezależnie od przyjętej pozycji.

Lateks: często wykorzystywany materiał w produktach przeznaczonych dla alergików. Otwarta struktura pianki zapewnia ciągły przepływ świeżego powietrza pomiędzy warstwami, dzięki czemu w obrębie materaca nie gromadzą się niebezpieczne dla człowieka alergeny. Charakteryzuje się również wysoką wytrzymałością i odpornością na codzienne użytkowanie.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty