Materac JULIA JANPOL piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac JULIA JANPOL piankowy

    Materac JULIA JANPOL piankowy

    Piankowy materac Julia ze stroną o podwyższonej twardości.

Nowy

Stan: Dostępny do 15 dni roboczych

1 655,00 zł

Piankowy materac Julia ze stroną o podwyższonej twardości.

Materac Julia to produkt, w którym połączono materiały gwarantujące stabilność przy zachowaniu uczucia delikatnego otulenia podczas snu. Wkład materaca tworzą dwie, wzajemnie uzupełniające się pianki: wysokoelastyczna i termoelastyczna. Dzięki wysokiej sprężystości i elastyczności materiału wysokoelastycznego ciało użytkownika utrzymane jest w stabilnej i zdrowej pozycji przez całą noc, niezależnie od pozycji podczas snu. Warstwa z pianki termoelastycznej idealnie dopasowuje się do naturalnej sylwetki człowieka pod wpływem podwyższonego nacisku i wydzielanego ciepła. Jest to powierzchnia polecana osobom z dolegliwościami kręgosłupa, szczególnie w odcinku lędźwiowym. Materac Julia to również doskonała propozycja dla alergików, dzięki odpowiedniej przepuszczalności powietrza warstw, w obrębie produktu nie gromadzą się niebezpieczne dla człowieka alergeny. Skutecznie chroni przed bakteriami, pleśniami i roztoczami. Materac dostępny jest w jednym z dwóch pokrowców: Tencel lub Silver Protect. Producent objął wkład materaca 5-letnią gwarancją.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Pianka wysokoelastyczna: elastyczna i sprężysta pianka gwarantująca stabilne podparcie kręgosłupa na całej długości. Materiał charakteryzuje się wysoką odpornością na odkształcenia, dzięki czemu nie ulga trwałym deformacjom. Przekłada się to na wieloletnią żywotność całego produktu. Pianka wysokoelastyczna tworzy warstwę o wysokości 16 cm.

Pianka termoelastyczna: materiał reaguje na ciepło i nacisk ze strony człowieka. Doskonale dopasowuje się do naturalnej krzywizny ciała, zapewniając prawidłowe podparcie przez całą noc. Jest to pianka o właściwościach antybakteryjnych, dzięki czemu na powierzchni nie gromadzą się niebezpieczne dla człowieka alergeny. Tworzy warstwę komfortową o grubości 6 cm.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty