Materac CUPIDO SEMBELLA piankowy

  • Opinie: 2
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac CUPIDO SEMBELLA piankowy

    Materac CUPIDO SEMBELLA piankowy

    Dwustronny materac z piankowym wypełnieniem.

Nowy

Stan: Dostępny od ręki!

1 923,00 zł

Dwustronny materac z piankowym wypełnieniem.

W materacu Cupido zastosowano połączenie dwóch rodzajów pianek charakteryzujących się różnymi właściwościami. Materiał termoelastyczny Sensipur®, zastosowany jednostronnie, ma wysokość 4 cm. Wybór tego podłoża zapewnia dokładne dopasowanie powierzchni do naturalnych krzywizn ciała. W wypełnieniu znajduje się także pianka wysokoelastyczna Bultex® podzielona na siedem stref twardości z wyraźnie wydzielonymi strefami lędźwiowymi. Materiał jest odporny na duże obciążenia i ułatwia przyjęcie właściwej dla kręgosłupa pozycji w trakcie wypoczynku. Ze względu na zastosowanie dwóch typów pianek, materac posiada strony o różnych twardościach (H2 i H3). Aby zachować jak najdłużej wszystkie właściwości produktu, każda z nich powinna być użytkowana w równym stopniu. W strukturze pianki wysokoelastycznej znajdują się otwory wentylacyjne, przez które swobodnie przemieszcza się powietrze. W przestrzeniach tych nie gromadzi się jednak kurz, a wilgoć jest z łatwością odprowadzana poza materac. Całość otoczona jest pikowanym pokrowcem zawierającym srebrne nici. Zamontowane w nim uchwyty boczne ułatwiają zmianę stron użytkowych materaca. Cupido jest modelem bezpiecznym dla alergików. Wysokość całkowita: 24 cm.

Pianka Bultex®: bezwonny materiał o wysokich parametrach sprężystości. Pianka o właściwościach antybakteryjnych ma otwartokomórkową strukturę zapewniająca stały przepływ powietrza przez wnętrze. Nie odkłada się w niej kurz oraz wilgoć będąca przyczyną powstawania pleśni.

Pianka Sensipur®: tworzywo zmieniające strukturę w reakcji na ciepło i nacisk ludzkiego ciała. Pianka zapada się delikatnie i wolno powraca do pierwotnej formy. Podczas dopasowywania się do ciała nie wywiera na nie żadnego nacisku, co jest istotne szczególnie w profilaktyce przeciwodleżynowej.


Sembella Gwarancja SatysfakcjiPowyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Katarzyna
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2018-01-29

świetny

Bardzo dobry materac, śpi mi się na nim świetnie :) polecam :)

Oceń 
Maja
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2017-12-28

komfortowy

Wysoki komfort użytkowania, dobra cena, kupiłam go dosyć neidawno jednak róznica jest dość znaczna w stosunku do poprzedniego :)

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty