Materac COMFORT ANTIBACTERIAL MATERASSO piankowy

  • Opinie: 1
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac COMFORT ANTIBACTERIAL MATERASSO piankowy

    Materac COMFORT ANTIBACTERIAL MATERASSO piankowy

    Materac z pianką bakteriobójczą, gwarantujący odpoczynek na najwyższym poziomie komfortu.

Nowy

Stan: Dostępny do 2-4 tygodni

1 878,00 zł

Materac z pianką bakteriobójczą, gwarantujący odpoczynek na najwyższym poziomie komfortu.

Materac Comfort Antibacterial to produkt firmy Materasso. Z pewnością docenią go osoby, które preferują średnią twardość podłoża, na którym znajduję się ich ciało. Model wykonany został z pianek, które połączone zostały ze sobą ekologicznym klejem. Za stabilność całej konstrukcji odpowiada piana Nightfly, której grubość wynosi 10 cm. Najwyższy poziom komfortu gwarantuje zaś pianka termoelastyczna, która pod wpływem temperatury ciała użytkownika idealnie dopasowuje się do niego. Materac ten przypadnie również do gustu osobom, które zmagają się z alergią, ponieważ w produkcie zastosowano bakteriobójczą piankę Antibacterial. Do modelu dołączony został pokrowiec Lyocell. Z łatwością można go zdjąć i wyprać w temperaturze nie wyższej niż 60 stopni Celsjusza. Wysokość: 23 cm. Zalecany stelaż elastyczny.

Pianka Antibacterial: w strukturze tego materiału znaleźć można preparat, który skutecznie blokuje rozwój grzybów, bakterii i pleśni. Niewątpliwie rozwiązanie to spodoba się osobom, które na co dzień mają problem z alergią.

Pianka termoelastyczna: reaguje na temperaturę użytkownika, przez co idealnie przylega do ciała użytkownika. Materiał ten ma pozytywny wpływ na organizm np. reguluje przepływ krwi. Dodatkowo rozluźnia on mięśnie i daje poczucie głębokiej relaksacji.

Pianka Nightfly: zaletą tego materiału, jest fakt iż jest on produkowany na bazie wody. Takie rozwiązanie sprawia, że pianka ta nie posiada w sobie szkodliwych związków chemicznych. Otwartokomórkowa budowa gwarantuje bardzo dobrą cyrkulację powietrza. Kolejnym atutem jest elastyczność punktowa.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Alicja
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2018-04-10

wygodny :)

Ciekawy materac, śpi się na nim bardzo dobrze, wygodny i w dobrej cenie :)

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty