Materac COMFEEL START SEMBELLA kieszeniowo-piankowy

  • Opinie: 1
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac COMFEEL START SEMBELLA kieszeniowo-piankowy

    Materac COMFEEL START SEMBELLA kieszeniowo-piankowy

    Przewiewny materac z wkładem sprężynowym i warstwami pianki.

Nowy

Stan: Dostępny do 4 tygodni

1 944,00 zł

Przewiewny materac z wkładem sprężynowym i warstwami pianki.

ComFEEL® Start jest modelem o doskonałej przewiewności. Wyposażono go w podwójny system wentylacji, który usprawnia wymianę powietrza między wypełnieniem a otoczeniem oraz wspomaga eliminację wilgoci. W materacu zastosowano połączenie sprężyn kieszeniowych z komfortowymi piankami wysokiej jakości. Sprężyny mają wysokość 9 cm i uginają się proporcjonalnie do nacisku punktowego. Ułatwiają właściwe dopasowanie powierzchni do naturalnych krzywizn ciała. Trzon ten jest otoczony przez innowacyjną piankę Bultex®. Jest ona materiałem cechujący się sporą odpornością na obciążenia. Została podzielona na wiele stref o różnej twardości, dostosowanych do wagi poszczególnych części ciała. To właśnie dzięki temu powierzchnia nie deformuje się w miejscach narażonych na największy nacisk. Podział ten ułatwia również właściwe reagowanie na ruch i dopasowywanie się do pozycji, w której śpi użytkownik. Kręgosłup w trakcie odpoczynku pozostaje stale w ortopedycznej pozycji, a mięśnie są odciążone i właściwie się regenerują. Zaleca się regularne obracanie materaca, co zapełni mu dłuższą żywotność. Pokrowiec otaczający materac przeznaczony jest do prania w temp. 60 st.C. Materiał skutecznie chroni wkład przed zabrudzeniem lub zniszczeniem. Do wyboru mamy dwie twardości: H2 i H3. Jeśli niewłaściwie dobierzemy ją do własnych potrzeb, mamy możliwość wymiany wypełnienia w ciągu 60 pierwszych dni od zakupu. Całkowita wysokość materaca to ok. 23 cm.

Sprężyny kieszeniowe: wkład składający się z wielu sprężyn umieszczonych w oddzielnych przegrodach. Posiada elastyczność punktową. Sprężyny działają cicho i nie zakłócają nawzajem swojej pracy.

Pianka Bultex: materiał produkowany w sposób bezfreonowy. Dzięki przewiewności zapewnia wnętrzu suchy mikroklimat. Jest higieniczna i ma właściwości antybakteryjne. Nie zniekształca się przez wiele lat.


Sembella Gwarancja SatysfakcjiPowyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
kinia
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2017-11-22

materac

po zakupie tego materaca mój sen stał się o wiele lepszy, bardzo fajny i w dobrej cenie

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty