Materac SMART ELASTO SEMBELLA kieszeniowo-piankowy

  • Opinie: 2
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac SMART ELASTO SEMBELLA kieszeniowo-piankowy

    Materac SMART ELASTO SEMBELLA kieszeniowo-piankowy

    Materac z wkładem piankowo-sprężynowym.

Nowy

Stan: Dostępne do 10 tygodni

1 061,00 zł

Materac z wkładem piankowo-sprężynowym.

Smart Elasto jest materacem posiadającym dwie powierzchnie o zróżnicowanej twardości – H2 i H3. Składa się z wkładu sprężynowego podzielonego na siedem stref komfortu. Jego elementy oddzielone są od siebie przez przewiewny, trwały materiał. Powierzchnia dzięki temu posiada elastyczność punktową, więc nie nachyla się całościowo w kierunku cięższych partii ciała. Precyzyjnie odzwierciedla kształt ciała i właściwie podpiera kręgosłup na całej długości. Tworzy komfortowe warunki do snu na boku, plecach i brzuchu. Jedna z powierzchni materaca została pokryta pianką lateksową o grubości 2 cm. Materiał o porowatej strukturze jest sprężysty i przewiewny. Znany jest z właściwości antyalergicznych i działania blokującego rozwój bakterii. Po drugiej stronie materaca zastosowano natomiast piankę poliuretanową o podwyższonej trwałości. Do modelu przynależy zdejmowany pokrowiec, który skutecznie zabezpiecza jego wnętrze. Materiał nie naciąga się i nie kurczy podczas prania zgodnego ze wskazówkami producenta. Materac posiada dwie strony o różnej twardości. Powinno się ich używać naprzemiennie. Materaca nie można łączyć ze stelażami regulowanymi. Wysokość: 18 cm.

UWAGA! Materace w rozmiarze 90x200, 140x200 oraz 160x200 dostępne są już w 8 dni roboczych!

Sprężyna kieszeniowa: wkład w którym zagęszczenie sprężyn wynosi 266 szt./ m². Elementy znajdują się w oddzielnych przegrodach i zostały rozlokowane w sposób dzielący powierzchnię na 7 stref komfortu.

Lateks: trwały i elastyczny materiał znany z antyalergiczności. Jego porowata struktura zapewnia przewiewność i sprawną eliminację wilgoci. Nie ulega łatwo deformacjom.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Agnieszka
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2018-11-28

Polecam!

Fajnie dostosowuje się do ciała wynikiem czego bóle pleców ustąpiły. Jest wystarczajaco stabilny, aby móc poprawnie się wysypiać.
Bardzo dobry produkt.

Oceń 
Kasia
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2018-01-08

warto :)

Tani i dobry :)

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty