Materac ENYO JANPOL kieszeniowo – piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac ENYO JANPOL kieszeniowo – piankowy

    Materac ENYO JANPOL kieszeniowo – piankowy

    Dwustronny materac Enyo dopasowujący się do sylwetki użytkownika. Dostępny w wielu pokrowcach do wyboru.

Nowy

Stan: Dostępny od ręki!

1 624,00 zł

Dwustronny materac Enyo dopasowujący się do sylwetki użytkownika. Dostępny w wielu pokrowcach do wyboru.

Materac Enyo to najnowszy model sprężynowy w ofercie firmy Janpol. Dzięki zastosowaniu świetnej jakości materiałów materac zapewnia wygodę na najwyższym poziomie. Powierzchnia materaca reaguje tylko w miejscach zwiększonego nacisku. Jest to efektem zastosowania sprężyn kieszeniowych, których gęste rozmieszczenie zapewnia indywidualną pracę. Materiały, którymi obłożone zostały sprężyny, są gwarancją komfortu oraz odprężającego snu. Pianka poliuretanowa oraz wysokoleastyczna wpływają na stabilność oraz prawidłowe podparcie kręgosłupa, natomiast pianka termoelastyczna idealnie dopasowuje się do anatomicznej sylwetki użytkownika, zapewniając wrażenie delikatnego otulenia. Materac standardowo dostępny jest w naturalnym pokrowcu Tencel. Tkanina charakteryzuje się doskonałą przepuszczalnością powietrza, dzięki czemu we wnętrzu materaca zachowane zostaje czyste i świeże środowisko snu. Dodatkową zaletą produktu jest 7-letni okres gwarancji na wkład materaca. Jest to najlepsze potwierdzenie jakości i trwałości wykorzystanych materiałów.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Sprężyny kieszeniowe: materiał, który ugina się tylko w miejscach zwiększonego nacisku. Jest to efektem umieszczenia każdej ze sprężyn w osobnej kieszonce. Takie zastosowanie pozwala na indywidualną pracę. Kieszonki w których znajdują się sprężyny wykonane zostały z materiału o wysokiej przewiewności.

Pianka wysokoelastyczna: pianka o podwyższonych parametrach elastyczności w porównaniu do standardowych pianek poliuretanowych. Charakteryzuje się doskonałym podparciem ciała, niezależnie od pozycji podczas snu. Dodatkowo materiał cechuje się trwałością oraz wytrzymałością, dzięki czemu produkty z pianką wysokoelastyczną nadają się do wieloletniego użytkowania.

Pianka termoelastyczna: tworzy warstwę komfortową w materacu Enyo. Pod wpływem temperatury i nacisku użytkownika dostosowuje się do jego sylwetki zapewniając wrażenie delikatnego otulenia. Pianka, dzięki swoim właściwością, poprawia krążenie w kończynach co przekłada się na zdrowy i odprężający sen.

Pianka poliuretanowa: materiał wpływający na stabilność oraz poprawne podparcie kręgosłupa użytkownika. W materacu Enyo wykorzystana jako przekładka oddzielająca warstwy wierzchnie od sprężyn kieszeniowych.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty