Materac VISCO FRESH MOLLYFLEX piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac VISCO FRESH MOLLYFLEX piankowy

    Materac VISCO FRESH MOLLYFLEX piankowy

    Innowacyjny materac, który gwarantuje najwyższy komfort użytkowania.

Nowy

3 050,00 zł

Innowacyjny materac, który gwarantuje najwyższy komfort użytkowania.

VISCO Fresh to nowoczesny jednostronny materac, który docenią osoby, cieniące komfort, miękkość oraz higienę. Przy jego produkcji użyto materiałów, dzięki którym produkt bardzo szybko dopasuje się do ciała użytkownika, niezależnie od jego pozycji. Bardzo ważnym elementem jest pianka Polygel. Zapewnia ona bardzo dobrą cyrkulację powietrza, przez co bardzo szybko z materaca usuwana jest wilgoć i nadmierna temperatura. Do modelu dołączony został cienki i przewiewny pokrowiec, w którym zastosowano mikrokapsułki PCM, przez co niwelowane są wahania temperatur. Powstaje również doskonały mikroklimat, który sprawia, że nasz sen jest efektywny. Obszycie nadaje się do prania w temperaturze do 60 stopni Celsjusza. Materac Visco to model o medycznych właściwościach o wysokości 23 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Newlattex: to niesamowite połączenie lateksu oraz materiału wysokoelastycznego. Całość zapewnia stabilizacje i doskonałe podparcie dla kręgosłupa, dzięki czemu użytkownik ma pewność, że jego sen będzie zdrowy. Materiał jest bardzo wytrzymały i gwarantuje komfortowy odpoczynek.

Viscofoam/Waterlily: to materiał, który doskonale reaguje na temperaturę ciała użytkownika przez co doskonale dopasowuje się do niego. Dzięki otwarto komórkowej budowie, usprawniony został znacząco przepływ, dzięki czemu w produkcie nie osadza się kurz i roztocza. Dzięki piance Viscofoam nacisk rozkładany jest na całej powierzchni materaca. Produkt odporny na trwałą deformację.

Polygel: to pianka o wysokiej gęstości i niesamowitej elastyczności, dzięki czemu gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Doskonała cyrkulacja powietrza, dzięki otwarto komórkowej budowie oraz relaksujący efekt wody, to kolejne atuty tego materiału. Polygel to produkt ekologiczny, który nie ulega trwałej deformacji.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty