Materac AMBER DREAM SEMBELLA kieszeniowo-piankowy

  • Opinie: 2
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac AMBER DREAM SEMBELLA kieszeniowo-piankowy

    Materac AMBER DREAM SEMBELLA kieszeniowo-piankowy

    Materac kieszeniowy z podziałem na siedem stref twardości.

Nowy

Stan: Dostępny do 4 tygodni

1 487,00 zł

Materac kieszeniowy z podziałem na siedem stref twardości.

Materac opierający się na wkładzie sprężynowym, w którym sprężyny mają wysokość 12 cm. Wypełnienie zawiera 505 sprężyn/m². Każda z nich znajduje się w osobnej przegrodzie wykonanej z przewiewnego materiału. Sprężyny pracują cicho i nie zaburzają wzajemnie swojej pracy. Elementy uginają się oddzielnie, dzięki czemu inaczej reagują na części ciała o różnym ciężarze. To doskonałe rozwiązanie dla par, ponieważ powierzchnia nie zapada się całościowo w kierunku cięższej osoby. Dookoła wkładu kieszeniowego znajduje się pianka poliuretanowa. Materiał jest elastyczny i dobrze tłumi naciski pochodzące ze strony sprężyn. Pianka nie zapada się i nie powstają w niej trwałe odkształcenia. Powierzchnie zostały podzielone na strefy komfortu, które ułatwiają jej dopasowanie do ciała. Obie mają jednakowe właściwości i można na nich spać naprzemiennie. Materac Amber Dream wyposażono w pokrowiec zewnętrzny Medicott o działaniu antyalergicznym. Materac ma wysokość ok. 20 cm. Dostępne twardości: H2, H3, H4. Nie należy go łączyć ze stelażami regulowanymi.

UWAGA! Materace w rozmiarze 90x200, 140x200 oraz 160x200 dostępne są już w 8 dni roboczych!

Pianka poliuretanowa: przewiewny materiał o jednorodnej budowie. Stanowi dobrą izolację termiczną i ma właściwości antyalergiczne.

Sprężyny kieszeniowe: wkład zbudowany z pojedynczych sprężyn ulokowanych w indywidualnych przegrodach. Nadaje materacom elastyczności punktowej podwyższającej ich komfort.


Sembella Gwarancja SatysfakcjiPowyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Agata
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2018-11-29

Polecam!

Kiedy rano wstaję z tego materaca nie bolą mnie plecy a moje ciało jest odprężone. Szczerze polecam.

Oceń 
namówiiona
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2018-01-05

polecam bardzoooo!!!

śpi sie cudownie, na zakup materaca namówiła mnie koleżanka z pracy, twierdząc, że przestaną mnei boleć plecy i lepiej będę się wysypiam, na początku to ją wręcz wyśmiałam, nie wierzyłam, ale w końcu po przemyślaniach myślę a spróbuje i wiecie co? jestem zaskoczona i zachwycona bo na prawdę śpi się na nim niesamowicie.

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty