Materac NASTURCJA COMFORTEO piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac NASTURCJA COMFORTEO piankowy

    Materac NASTURCJA COMFORTEO piankowy

    Dwustronny, miękki materac o właściwościach ortopedycznych, wykonany z pianki lateksowej i termoelastycznej.

Nowy

Stan: Dostępny do 14 dni roboczych

2 834,00 zł

Dwustronny, miękki materac o właściwościach ortopedycznych, wykonany z pianki lateksowej i termoelastycznej.

Materac Nasturcja wyróżnia się niskim poziomem twardości, zatem jest dedykowany szczególnie użytkownikom o niskiej wadze ciała. Dzięki swojej wyjątkowej miękkości i właściwościom ortopedycznym, materac ten sprawdzi się przy bólach pleców i problemach z bezsennością. Model jest dwustronny, dzięki czemu możemy korzystać z dwóch stopni twardości, w zależności od aktualnej potrzeby. Materac Nasturcja został wykonany z czterech warstw. Zastosowano w nim piankę lateksową, która składa się w 20% z naturalnego mleczka kauczukowego. Dzięki temu wykazuje właściwości antyalergiczne, ponadto zapobiega rozwojowi mikroorganizmów takich jak bakterie czy grzyby. Kolejnym zastosowanym komponentem jest pianka termoelastyczna, która odkształca się pod wpływem temperatury ciała. Dzięki temu materac ugina się jedynie w miejscu nacisku, dając efekt „zapadania się” w jego powierzchnię. Pozwala to na lepsze zrelaksowanie się, przez co znacznie ułatwia zasypianie. W zestawie znajduje się pokrowiec Koral, który został pokryty przewiewną siatką 3D, przez co materac jest znacznie lepiej wentylowany. Zapobiega to nadmiernemu poceniu się ciała, nawet podczas upałów. Pokrowiec można prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.

Pianka lateksowa: składzie posiada aż 20% naturalnego mleczka kauczukowego, w związku z czym jest polecany alergikom. Pianka ogranicza namnażanie się roztoczy, bakterii i pleśni. Posiada wiele punktów podparcia i jest polecany osobom, które zmagają się z bólem kręgosłupa.

Pianka termoelastyczna: zaawansowany technologicznie komponent, który sprawia, że materac dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem jego temperatury. Dodatkową zaletą jest powolna zmiana kształtu, dzięki czemu daje efekt powolnego „zapadania się” w powierzchnię materaca. Pozwala na szybsze zaśnięcie i gwarantuje głęboki relaks.

Pianka wysokoelastyczna: jest wytrzymała, lekka i sprężysta. Znakomicie dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała. Zapewnia bardzo dobry przepływ powietrza, co docenią osoby, które często przegrzewają się w nocy.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty