Materac LOTOS COMFORTEO piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac LOTOS COMFORTEO piankowy

    Materac LOTOS COMFORTEO piankowy

    Innowacyjny materac o niskim stopniu twardości, wykonany z użyciem trzech rodzajów pianek: termoelastycznej, wysokoelastycznej oraz lateksowej.

Nowy

Stan: Dostępny do 14 dni roboczych

1 766,00 zł

Innowacyjny materac o niskim stopniu twardości, wykonany z użyciem trzech rodzajów pianek: termoelastycznej, wysokoelastycznej oraz lateksowej.

Materac Lotos został wytworzony z zaawansowanych technologicznie komponentów. Dedykowany osobom, które wymagają najwyższego stopnia komfortu oraz właściwości ortopedycznych, przy zachowaniu miękkości materaca. Model został wykonany z użyciem trzech rodzajów komponentów: pianki wysokoelastycznej, lateksowej oraz termoelastycznej. Pianka wysokoelastyczna gwarantuje odporność na odkształcenia oraz dzięki porowatej powierzchni posiada cechy dobrze odprowadza powietrze z wnętrza materaca. Dodatkowo podpiera naturalne krzywizny anatomiczne ciała. Zastosowano dwie warstwy pianki lateksowej, która posiada w składzie 20% naturalnego mleczka kauczukowego, dzięki czemu wykazuje właściwości antyalergiczne, ograniczając rozwój pleśni, roztoczy i bakterii. Dodatkową zaletą są liczne punkty podparcia i doskonała elastyczność. Ten rodzaj pianki sprawdzi się w przypadku osób zmagających się z bólami pleców. Natomiast pianka termoelastyczna daje efekt „zapadania się” pod wpływem temperatury ciała, przez co materac doskonale dopasowuje się do anatomicznego użytkownika. Zagwarantuje to nieprzerwany i regeneracyjny sen. Materac Lotos został umieszczony w wysokiej jakości pokrowcu Natural, który posiada w składzie dużą zawartość naturalnej bawełny. Dzięki obszyciu siatką 3D powietrze jest odprowadzane z wnętrza materaca, przez co sen będzie jeszcze bardziej higieniczny i bezpieczny.

Pianka termoelastyczna: pęcherzykowata budowa pianki zapewni nie tylko przepływ powietrza, ale i odpowiednie podparcie naturalnych krzywizn anatomicznych ciała. Pianka szybko odzyskuje pierwotny kształt i zachowuje swoje właściwości na długie lata.

Pianka lateksowa: przyjazna alergikom dzięki temu, że posiada w składzie aż 20% naturalnego mleczka kauczukowego. Zapobiega namnażaniu się mikroorganizmów takich jak bakterie czy grzyby. Posiada wiele punktów podparcia i wykazuje się doskonałą elastycznością, minimalizując ryzyko przebudzenia podczas zmiany pozycji.

Pianka wysokoelastyczna: jest wytrzymała, lekka i sprężysta. Znakomicie dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała. Zapewnia bardzo dobry przepływ powietrza, co docenią osoby, które często przegrzewają się w nocy.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty