Materac SAMBA SEMBELLA kieszeniowy

  • Opinie: 2
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac SAMBA SEMBELLA kieszeniowy

    Materac SAMBA SEMBELLA kieszeniowy

    Materac z wkładem sprężynowo-kokosowym o podwyższonej twardości.

Nowy

Stan: Dostępny do 4 tygodni

855,00 zł

Materac z wkładem sprężynowo-kokosowym o podwyższonej twardości.

Samba jest produktem stworzonym z myślą o osobach lubiących odpoczywać na twardych materacach lub zmuszonych do snu na twardym podłożu ze względu na problemy z kręgosłupem. Wypełnienie stanowi wkład sprężynowy obudowany obustronnie matą kokosową. Wysokie sprężyny (19 cm), dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu, tworzą specjalne strefy o różnej twardości. Dzięki temu materac uzyskuje właściwości ortopedyczne i utrzymuje kręgosłup we właściwej płaszczyźnie. Maty kokosowe wykonane z naturalnych włókien są przewiewne i sprawnie pochłaniają wilgoć z powierzchni. Usztywniają konstrukcję i podwyższają jej stopień trwałości. Model Samba jest higieniczny, ponieważ naturalne włókna kokosowe utrudniają rozwój pleśni i grzybów. Na każdej z powierzchni materaca znajduje się dodatkowo warstwa z pianki poliuretanowej. Sprawia, że ciało jest chronione przed bezpośrednim kontaktem z twardymi matami i naciskami wywoływanymi przez sprężyny. Wypełnienie otacza pikowany włókniną klimatyzującą pokrowiec Lander. Samba jest materacem dwustronnym o twardości powierzchni H4. Nie należy go stosować ze stelażami regulowanymi. Grubość: 19 cm.

UWAGA! Materace w rozmiarze 90x200, 140x200 oraz 160x200 dostępne są już w 8 dni roboczych!

Mata kokosowa: materiał wytwarzany z włókien orzecha kokosowego. Najczęściej stosowana w materacach jako dodatkowe wzmocnienie nadające powierzchniom większej twardości.

Sprężyny kieszeniowe: formatka sprężynowa składająca się z elementów oddzielonych materiałowymi przegrodami. Jest wrażliwa na różne stopnie nacisku i ciężar poszczególnych partii ciała.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Natalia
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2018-02-19

bardzo dobry

Warto wybrać ten materac ponieważ naprawdę jest bardzo dobry :)

Oceń 
Tynka
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2017-11-21

polecam :)

kupiłam go kilka tygodni temu i musze przyznać że bardzo mnie zaskoczył, bardzo fajna cena a śpi sie na nim bardzo dobrze :) polecam :)

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty