Materac CORA JANPOL kieszeniowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac CORA JANPOL kieszeniowy

    Materac CORA JANPOL kieszeniowy

    Klasyczny materac Cora z wkładem sprężynowym o siedmiu strefach twardości.

Nowy

Stan: Dostępny do 15 dni roboczych

1 349,00 zł

Klasyczny materac Cora z wkładem sprężynowym o siedmiu strefach twardości.

Sprężynowy model Cora od producenta Janpol to klasyczny materac wykonany z wysokiej jakości materiałów. Dzięki wykorzystaniu sprężyn kieszeniowych powierzchnia materaca zyskuje elastyczność punktową, która przekłada się na prawidłowe podparcie każdej części ciała. Umieszczenie sprężyn w osobnych woreczkach wpływa na ich indywidualną pracę w zależności od miejsca i stopnia nacisku. Stanowią doskonałą bazę dla kombinacji pianek, które tworzą warstwy komfortowe w materacu Cora. Połączenie pianki poliuretanowej i właściwości lateksu przekłada się na wysoce higieniczną powierzchnię, która doskonale dopasowuje się do ciała użytkownika. Specjalne wyprofilowane kanaliki zapewniają odpowiednią wentylację, dzięki czemu wnętrze produktu jest wolne od pleśni, grzybów oraz kurzu. Materac Cora dostępny jest w dwóch antyalergicznych pokrowcach: Tencel lub Silver Protect. Jakość produktu potwierdza 7-letnia gwarancja od producenta.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Pianka poliuretanowa: trwały i odporny na odkształcenia materiał, który stabilnie podpiera kręgosłup na całej długości, niezależnie od zajmowanej pozycji. Jest to jedna z popularniejszych pianek stosowanych w produkcji materacy, wykorzystuje się pianki o różnych gęstościach. W materacu Cora tworzy obustronną warstwę o grubości 2 cm każda.

Sprężyny kieszeniowe: elastyczność punktowa wynikająca z indywidualnej pracy sprężyn przekłada się na stabilne podparcie ciała podczas snu. Kieszonki, w których umieszczone są sprężyny, cechują się świetną przepuszczalnością powietrza, przekłada się to na swobodny przepływ powietrza pomiędzy warstwami materaca. Na każdym metrze umieszczonych zostało aż 260 sprężyn. Wysokość wkładu ze sprężynami to 12 cm.

Lateks: wysoce higieniczny materiał, który produkowany jest na bazie naturalnego mleczka kauczukowego. Charakteryzuje się właściwościami antybakteryjnymi, dzięki którym w obrębie pianki zachowane zostaje czyste środowisko, wolne od alergenów i groźnych mikroorganizmów. Tworzy warstwy wierzchni o wysokości 2 cm.

Przekładka filcowa: stosowana w materacach w celu utwardzenia powierzchni spania lub oddzielenia sprężyn od warstw piankowych.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty