Materac SILVER PROTECT COMFORTEO kieszeniowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac SILVER PROTECT COMFORTEO kieszeniowy

    Materac SILVER PROTECT COMFORTEO kieszeniowy

    Materac wykonany z przewiewnej pianki Gelax oraz wkładem ze sprężyn kieszeniowych, dla zapewnienia dobrego podparcia ciała.

Nowy

Stan: Dostępny do 14 dni roboczych

1 457,00 zł

Materac wykonany z przewiewnej pianki Gelax oraz wkładem ze sprężyn kieszeniowych, dla zapewnienia dobrego podparcia ciała.

Materac Silver Protect jest dedykowany szczególnie osobom, które zmagają się z bólem kręgosłupa, pleców i szyi. Dzięki siedmiu strefom komfortu zapewnia właściwe podparcie tym częściom ciała, które tego najbardziej potrzebują. Materac został wyposażony w sprężyny kieszeniowe, które działają niezależnie od siebie. Komponentem modelu Silver Protect jest innowacyjna pianka Gelax, która łączy w sobie właściwości żelu, pianki wysokoelastycznej i termoelastycznej. Efektem tego jest właściwe podparcie ciała i dopasowanie do kształtu anatomicznego wypoczywającej osoby. Wyjątkowa przewiewność pianki Gelax zapewni właściwą regulację ciepła. Model posiada pokrowiec Silver, który zawiera jony srebra. Dzięki temu wyjątkowemu składowi pokrowiec wykazuje cechy antybakteryjne, co przekłada się na wyższą higienę snu. Pokrowiec jest zdejmowalny i można go prać w temperaturze maksymalnej 60 st.C.

Sprężyny kieszeniowe: umieszczone w oddzielnych kieszonkach, niezależnie działające sprężyny o siedmiu polach twardości, które sprawiają, że materac ma wysoką elastyczność punktową, czyli ciało ma wiele indywidualnych punktów podparcia, a co za tym idzie bardzo komfortowe warunki odpoczynku.

Pianka Gelax: dzięki żłobieniom gwarantuje lepsze dopasowanie się materaca do anatomicznego kształtu użytkownika, a także zapewnia przewiewność i większą higienę. Pianka wykazuje właściwości termoelastyczne, czyli zmienia kształt pod wypływem ciepła wydzielanego przez śpiącą osobę, co minimalizuje ryzyko przebudzenia przy zmianie pozycji w trakcie snu.

Pianka komfort: średniej twardości elastyczny materiał o gęstości 25 kg/m3. Jest oddychająca i stanowi środowisko niesprzyjające rozwojowi drobnoustrojów, a zatem może być stosowana przez alergików.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty