Materac MODULIA SKY SEMBELLA sprężynowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac MODULIA SKY SEMBELLA sprężynowy

    Materac MODULIA SKY SEMBELLA sprężynowy

    Tradycyjny materac sprężynowy Modulia Sky z warstwą pianki termoelastycznej Sensipur. Materac dostępny w pokrowcu o właściwościach antybakteryjnych.

Nowy

Stan: Dostępny od ręki!

1 251,00 zł

Tradycyjny materac sprężynowy Modulia Sky z warstwą pianki termoelastycznej Sensipur. Materac dostępny w pokrowcu o właściwościach antybakteryjnych.

Materac Modulia Sky to jeden z klasycznych sprężynowych modeli dostępnych w kolekcji marki Sembella. Centralną część materaca stanowią wysokiej jakości sprężyny kieszeniowe, których gęste rozmieszczenie wpływa na elastyczność punktową powierzchni spania. Sprężyny pracują indywidualnie, niezależnie od siebie, dzięki czemu uginają się tylko w miejscach zwiększonego nacisku. Materac Modulia Sky posiada dwie strony użytkowe o zróżnicowanym poziomie twardości. Miękkość oraz efekt delikatnego otulenia zapewnia innowacyjna, termoelastyczna pianka Sensipur, natomiast twardszą powierzchnię spania tworzy wytrzymała pianka poliuretanowa. Warto zaznaczyć, iż materaca Modulia Sky to produkt o potwierdzonych właściwościach ortopedycznych. Materac dostępny jest w antybakteryjnym pokrowcu, który stanowi skuteczną barierę dla rozwoju mikroorganizmów i alergenów. Producent zapewnia 5-letnią gwarancję na wkład materaca.

Pianka Sensipur: pianka reaguje na wzrost temperatury i nacisk idealnie dopasowując się do sylwetki użytkownika. Tworzy komfortową powierzchnię spania, która zapewnia odprężenie po ciężkim dniu pracy.

Sprężyny kieszeniowe: sprężyny umieszczone są w osobnych woreczkach, dzięki czemu nie zaburzają wzajemnie swojej pracy. Elastyczność punktowa powierzchni przekłada się na stabilne podparcie ciała przez całą noc. Kręgosłup utrzymany zostaje w anatomicznej pozycji. Gęstość rozmieszczenie wynosi 266 sprężyn/m2.

Mata kokosowa: naturalny materiał stosowany w celu utwardzenia powierzchni spania lub oddzielenia sprężyn od warstw piankowych. Mata kokosowa doskonale przepuszcza powietrze, zapewniając odpowiednią cyrkulację pomiędzy poszczególnymi warstwami.

Pianka poliuretanowa: pianka o dużej odporności na odkształcenia oraz wytrzymałości na codzienne użytkowanie. Zachowuje swoje właściwości przez bardzo długi czas. Stanowi stabilne podparcie na ciała podczas snu.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty